Hlas pravice 9 – štartujeme rotory

Všetky dobré veci sa raz končia a tak sa aj (v súčasnej podobe) končí podcast Hlas Pravice. Preto sme sa rozhodli zrekapitulovať vybrané udalosti, ktoré sme preberali v predchodzích dieloch, ale rozprávali sme sa aj o tragickej smrti Milana Lučanského a veľmi temných zvestiach, ktoré sa šíria z think tanku World Economic Forum.

Cieľom projektu Hlas pravice bolo poukázať na mieru systematického a neustáleho obmedzovania vašich slobôd a poskytnutie pár návrhov na to, ako by mohli vyzerať riešenia pre dosiahnutie lepšej, slobodnejšej spoločnosti. Veríme, že sa nám to podarilo a preto v tom nebudeme ďalej pokračovať, nakoľko ďaľšie rozprávanie o týchto problémoch by neprinášalo nič nové a zahlcovalo by vás informáciami, ktoré by vám už nič nové nedali. A teraz, keď to máme za sebou, tak naštartujeme rotory a odletíme smerom ku ďaľším projektom. Ďakujeme za pozornosť

zdroje:
https://www1.pluska.sk/video/brifing-ministerky-spravodlivosti-temu-milan-lucansky-pokusil-samovrazdu

https://www.youtube.com/watch?v=ER04dbt5p74 pôvodné video od World Economic Foundation bolo zmazané, dostupný je iba re-upload na pochybnom youtube kanáli(očakávame, že aj toto video čoskoro zmizne)